Vilniaus universiteto Rektorius apdovanojo VU nusipelniusius mokslininkus už reikšmingus mokslinius pasiekimus.

Congratulation 2

Apdovanojimą geriausios humanitarinių ir socialinių mokslų sričių publikacijos kategorijoje gavo VU Komunikacijos fakulteto doc. dr. Mantas Martišius už monografiją „Atsargiai – propaganda“

Apdovanojimas atminimo ženklu už reikšmingus mokslo pasiekimus 2022 metais doc. dr. M. Martišiui buvo skirtas vadovaujantis Vilniaus universiteto statuto 43 straipsnio 1 dalies 42 punktu, Vilniaus universiteto mokslininkų skatinimo už reikšmingus mokslo pasiekimus tvarkos aprašo, patvirtinto Vilniaus universiteto rektoriaus 2014 m. sausio 9 d. įsakymu Nr. R-12 „Dėl Vilniaus universiteto mokslininkų skatinimo už reikšmingus mokslo pasiekimus tvarkos aprašo“, 14 punktu, atsižvelgiant į Vilniaus universiteto senato Mokslo komiteto sprendimą (2023 m. balandžio 11 d. posėdžio protokolas Nr. (1.9 E) 11500-KT-152) ir siekiant skatinti mokslinę veiklą Vilniaus universitete.

Didžiuojamės ir sveikiname!