51903835365 2aca3fb6fb cKomunikacijos fakulteto rinkimų komisija informuoja, kad prasideda rinkimai į Vilniaus universiteto Senatą užimti 1 laisvą Senato nario/ės vietą.

Vadovaujantis Vilniaus universiteto Senato narių rinkimo tvarkos aprašu ir Centrinės rinkimų komisijos patvirtintu rinkimų grafiku skelbiami rinkimai užimti 1 laisvą nario/ės vietą.

Komunikacijos fakultetas renka savo atstovą/ę iš docentų kategorijos.

Nustatyti terminai, vietos ir sąlygos:

1. Kandidatų/čių kėlimas ir išsikėlimas vyks iki 2023 m. sausio 19 d. 15 val.
  2. Kandidatus/es į Senato nario/ės vietą turi teisę siūlyti kiekvienas/a fakulteto Rinkėjas/a, kreipdamasis/i raštu  el. paštu  į Padalinio rinkimų komisiją ir iškeldamas/a savo ar kito/s Rinkėjo/s kandidatūrą. Kito/s Rinkėjo/s kandidatūra gali būti iškelta tik esant jo/s sutikimui.
    Pasiūlymas laikomas registruotu tuomet, kai pareiškėjas/a gauna patvirtinimą el. paštu.
    Pasiūlymus taip pat registruos KF Rinkimų komisijos sekretorė savo darbo laiku fizinėje vietoje pirmadieniais, antradieniais ir ketvirtadieniais 8:00–17:00 Komunikacijos fakultete (Saulėtekio al. 9, I rūmai) 206 kab.
  3. Centrinės rinkimų komisijos registruotų KF kandidatų/čių į Senato nario/ės vietą sąrašas bei informacija apie Senato rinkimų KF datą, laiką ir vietą skelbiami VU ir KF interneto svetainėse.
  4. Išankstiniai balsavimai vyks 2023 m. vasario 6 d. 9:00 – vasario 7 d. 17:00. Komunikacijos fakultete (Saulėtekio al. 9, I rūmai) 206 kab. Rinkėjas/a pasirašytinai gauna balsavimo biuletenį, kurį užpildęs/džiusi užklijuotame voke pateikia KF Rinkimų komisijai.
  5. Balsavimas vyks 2023 m. vasario 13 d. 9:00 – vasario 14 d. 17:00. Komunikacijos fakultete (Saulėtekio al. 9, I rūmai) 206 kab.

Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto rinkėjų sąrašas

Siūlymas kelti kandidatus/es

Sutikimas būti kandidatu/e

KF Rinkimų komisija:

• Doc. dr. Nijolė Bliūdžiuvienė (pirmininkė)
  • Asist. dr. Beata Grebliauskienė
  • Lukrecija Kociūtė (studentų atstovė)