didysis kiemas ek 500x260Komunikacijos fakulteto rinkimų komisija informuoja, kad prasideda rinkimai į Vilniaus universiteto Senatą.

Vadovaujantis Vilniaus universiteto Senato narių rinkimo tvarkos aprašu ir Centrinės rinkimų komisijos patvirtintu rinkimų grafiku, Komunikacijos fakultete skelbiami rinkimai užimti 2 Senato narių vietas.

Nustatyti terminai, vietos ir sąlygos:

1. Kandidatų kėlimas vyksta nuo 2022 m. kovo 21 d. iki 2022 m. balandžio 8 d. 15 val.
  2. Pagal Senato narių rinkimų tvarkos aprašo 14 punktą, teisę kelti kandidatus į Senato narius turi: kiekvienas Rinkėjas, iškeldamas savo ar kito Rinkėjo kandidatūrą. Kito Rinkėjo kandidatūra gali būti iškelta tik esant jo sutikimui.
  3. Pateikus raštišką pasiūlymą kandidatai bus registruojami Universiteto tarnybinio KF rinkimų komisijos el. pašto adresu . Pasiūlymas laikomas registruotu tuomet, kai siūlytojas gauna patvirtinimą el. paštu. Pasiūlymus taip pat registruos KF Rinkimų komisijos sekretorė savo darbo laiku fizinėje vietoje Komunikacijos fakultete (Saulėtekio al. 9, I rūmai) 206 kab. pirmadieniais ir ketvirtadieniais nuo 9:00 iki 17:00.
  4. Kandidatų į Senato narius KF sąrašas bei informacija apie Senato rinkimų KF datą, laiką ir vietą skelbiami VU ir KF interneto svetainėse.
  5. Išankstinis balsavimas Komunikacijos fakultete vyks gegužės 10 d. 9:00–17:00 ir gegužės 11 d. 9:00–17:00 Komunikacijos fakultete (Saulėtekio al. 9, I rūmai) 206 kab. Iš anksto balsavęs asmuo rinkimų komisijos nariui pateikia balsavimo biuletenį su atitinkamai pažymėtais kandidatais užklijuotame voke.
  6. Pagrindinis balsavimas vyks 2022 m. gegužės 16 d. 9:00–17:00 ir gegužės 17 d. 9:00–16:00 Komunikacijos fakultete (Saulėtekio al. 9, I rūmai) 206 kab.

KF rinkėjų sąrašas

Sąrašas parengtas vadovaujantis Vilniaus universiteto Statuto 12 straipsnio 4 dalimi.

KF Rinkimų komisija:

• Doc. dr. Nijolė Bliūdžiuvienė (pirmininkė)
  • Asist. dr. Beata Grebliauskienė
  • Rugilė Barauskaitė (studentų atstovė)