Bendros naujienos

Pasibaigus pirmosios Vilniaus universiteto darbo tarybos kadencijai, vadovaujantis Lietuvos Respublikos darbo kodekso nuostatomis yra organizuojami naujos Vilniaus universiteto darbo tarybos rinkimai. Darbo taryba, veikdama kaip Vilniaus universiteto darbuotojų išrinktas atstovas, turi galimybę dalyvauti darbdaviui priimant svarbius sprendimus: gauti reikšmingą informaciją ir konsultuotis klausimais, susijusiais su darbo sąlygomis, darbuotojų teisėmis ir pareigomis, teikti darbdaviui pasiūlymus dėl ekonominių, socialinių ir darbo klausimų, darbo teisės normų įgyvendinimo, prisidėti prie pozityvių pokyčių bei darbo sąlygų gerinimo Vilniaus universitete. 

STUDENTAI KVIEČIAMI TEIKTI PARAIŠKAS PRISTATYTI MEDIJŲ RAŠTINGUMO INICIATYVOMS RYGOJE 1

Skaityti daugiau...

52306163794 42bf7fd9dd oKomunikacijos fakulteto rinkimų komisija informuoja, kad Fakulteto bendruomenės susitikimas su kandidatais į dekano/ės postą prof. dr. Rimvydu Laužiku ir prof. dr. Renata Matkevičiene vyks 2022 m. lapkričio 16 d., trečiadienį, 11:00, Saulėtekio al. 9, I rūmuose 217 auditorijoje. Negalinčius prisijungti gyvai, kviesime dalyvauti nuotoliniu būdu per MS Teams.

Skaityti daugiau...
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos