Logo vilniaus universitetas download

Vilniaus universiteto Senato rinkimai

Komunikacijos fakulteto rinkimų komisija informuoja, kad į Vilniaus universiteto (VU) senatą Komunikacijos fakultete išrinkta doc. dr. Marija Stonkienė.

Pakartotinai VU Senato nario rinkimų balsavime dalyvavo 29 Fakulteto rinkėjai iš 42.

Doc. dr. Marijos Stonkienės kandidatūrai pritarė 20, nepritarė 4, susilaikė 5 Fakulteto rinkėjai.

Sveikinimai Vilniaus universiteto senato narei doc. dr. Marijai Stonkienei!

Išrinkta nauja Senato narė (vu.lt)

Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Tarybos rinkimai

Komunikacijos fakulteto rinkimų komisija informuoja, kad Komunikacijos fakultete vykusiuose Tarybos nario rinkimuose dalyvavo 35 rinkėjai iš 42.

BALSAVIMO REZULTATAI:

Prof. dr. Asta Mikalauskienė

Prof. dr. Aušra Navickienė

Prof. dr. Andrius Vaišnys

Susilaikau:

Komunikacijos fakulteto rinkimų komisija konstatuoja, kad į Komunikacijos fakulteto tarybą išrinktas prof. dr. Andrius Vaišnys.

Sveikiname Komunikacijos fakulteto tarybos narį prof. dr. Andrių Vaišnį!

KF rinkimų komisija:

• doc. dr. Tomas Petreikis (pirmininkas);
  • asist. dr. Beata Grebliauskienė;
  • Kristijonas Ražickas (studentų atstovas).