Logo vilniaus universitetas download

Komunikacijos fakulteto rinkimų komisija informuoja, kad prasideda rinkimai į Vilniaus universiteto Senatą užimti 1 laisvą Senato nario vietą.

Vadovaudamasi Vilniaus universiteto Senato narių rinkimo tvarkos aprašu ir Centrinės rinkimų komisijos patvirtintu rinkimų grafiku skelbiami rinkimai užimti 1 laisvą nario vieta.

Komunikacijos fakultetas renka savo atstovą iš profesorių ir docentų kategorijų.

Nustatyti terminai, vietos ir sąlygos:

1. Kandidatų kėlimas vyks nuo 2020 m. lapkričio 9 d. iki 2020 m. gruodžio 7 d. 15 val.
  2. Pateikus raštišką pasiūlymą kandidatai bus registruojami Universiteto tarnybinio KF rinkimų komisijos  el. paštu  . Pasiūlymas laikomas registruotu tuomet, kai siūlytojas gauna patvirtinimą el. paštu.  Pasiūlymus taip pat registruos KF Rinkimų komisijos sekretorė savo darbo laiku fizinėje vietoje Komunikacijos fakultete (Saulėtekio al. 9, I rūmai) 206 kab.
  3. Kandidatų į Senato narius KF sąrašas bei informacija apie Senato rinkimų KF datą, laiką ir vietą skelbiami VU ir KF interneto svetainėse – 2020 m. gruodžio 14-16 d..
  4. Išankstiniai balsavimai vyks 2021 m. sausio 11 d. 9–16 val. Komunikacijos fakultete (Saulėtekio al. 9, I rūmai) 206 kab. Iš anksto balsavęs asmuo rinkimų komisijos nariui pateikia balsavimo biuletenį su atitinkamai pažymėtais kandidatais užklijuotame voke.
  5. Balsavimas vyks 2021 m. sausio 14 d. 9 val. – 18 d. 15 val. Komunikacijos fakultete (Saulėtekio al. 9, I rūmai) 206 kab.

Pasikeitus epidemiologinei situacijai ir atsiradus kitų svarbių aplinkybių balsavimo sąlygos gali keistis.

KF rinkėjų sąrašas: nuoroda.

Sąrašas parengtas vadovaujantis Vilniaus universiteto Statuto 12 straipsnio 4 dalimi.

KF Rinkimų komisija:

Doc. dr. Tomas Petreikis (pirmininkas)

Asist. dr. Beata Grebliauskienė

Kristijonas Ražickas (studentų atstovas)

2020-11-09