Prof. dr. Žygintas Pečiulis buvo apdovanotas už aukšto lygio monografiją „Bokštą gaubianti paslaptis: TV medijos radimasis Lietuvoje“2019 m. gruodžio 20 d. Vilniaus universiteto Mažojoje auloje vyko Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto bendruomenės vakaras.

Vakaro metu buvo apdovanoti labiausiai nusipelnę fakulteto mokslininkai, geriausi dėstytojai, neakademiniai darbuotojai, studentų atstovai.

Prof. dr. Žygintas Pečiulis buvo apdovanotas už aukšto lygio monografiją „Bokštą gaubianti paslaptis: TV medijos radimasis Lietuvoje“.

Už mokslinius straipsnius, kurie padėjo siekiant fakulteto numatytų tikslų, apdovanoti trys mokslininkai. Doc. dr. Arūnas Gudinavičius ir doc. dr. Andrius Šuminas – už straipsnį „Choosing a book by its cover: analysis of a reader’s choice“, prof. dr. Elena Macevičiūtė – už straipsnį „Conceptualising the role of digital reading in social and digital inclusion“.

Lekt. Asta Urbanavičiūtė-Globienė, lekt. dr. Gediminas Beresnevičius ir partnerystės doc. Vytenis Pauliukaitis apdovanoti kaip geriausi fakulteto dėstytojai.

Iveta Jakimavičiūtė, Irena Buračaitė, Agnė Zumbrickaitė, Povilas Šklėrius – už sėkmingą darbą neakademinėje srityje.

Už betarpišką studentų įsitraukimą į fakulteto gyvenimą dovana įteikta VU SA KF pirmininkei Smiltei Radziukynaitei.