engin akyurt WBM97UGM0QA unsplashPranešame, kad VU Komunikacijos fakultete, siekiant padidinti epidemiologinį saugumą, kontaktinio darbo vietoje ir kontaktinių akademinių užsiėmimų metu, visiems kontaktinių veiklų dalyviams privaloma dėvėti apsaugines kaukes auditorijose, koridoriuose, darbo kabinetuose ir kitose Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto patalpose.

Kaukės nėra privalomos (bet rekomenduojamos) paskaitą skaitančiam dėstytojui (dėstytojai) tuo atveju, jei atstumas tarp dėstytojo ir studentų yra didesnis nei 2 metrai ir darbuotojui savo darbo kabinete tuo atveju, jei jis (ji) kabinete yra vienas (viena).

Nepamirškime kaukių ir likime sveiki!