Gerard Hendrik Hofstede

2020 m. vasario 12 d., sulaukęs 91 metų, mirė prof. Geert Hofstede.

Geert Hofstede buvo vienas iškiliausių XX a. mokslininkų. Jo organizacijų ir tarpkultūrinės komunikacijos tyrimai išlieka aktualūs iki šiol.

Vienas iš jo projektų – Geert Hosftede konsorciumas, kuris organizuoja Tarptautinės komunikacijos studijas, vykdomas trijų aukštųjų mokyklų – Vilniaus universiteto, Leeds Beckett universiteto (Didžioji Britanija) ir IULM universiteto (Italija). G. Hofstede palaikė šio konsorciumo idėją, aktyviai dalyvavo formuojant Tarptautinės komunikacijos studijų programą, teikė pasiūlymus programos kompetencijų formulavimui, aktyviai dalyvavo konsorciumo metiniuose susitikimuose, kelis kartus lankėsi ir Lietuvoje.

Daugiau apie mokslininko gyvenimą ir nuveiktus darbus galite pamatyti dokumentiniame filme Geert Hofstede, An Engineer‘s Odyssey.