alumni imgSiekdami stiprinti ryšius su fakulteto absolventais ir įtraukti juos į aktyvesnį bendradarbiavimą, inicijuojame KF alumnų draugijos steigimą.

Steigiamasis KF Alumnų draugijos susirinkimas vyks spalio 30 d. (ketvirtadienį) Freskos kambaryje (214 aud.), Saulėtekio al. 9, I rūmai. Pradžia – 17 val.

Steigiamojo susirinkimo metu bus patvirtinti KF ALUMNŲ draugijos įstatai, išrinkti atstovai į draugijos valdybą, tarybą, revizijos komisijas bei būsimos tarybos ir valdybos pirmininkai.

Norėdami inicijuoti aktyvią alumnų veiklą ne tik kviečiame dalyvauti, bet labai skatiname paraginti buvusius kolegas ateiti ir įsitraukti į veiklą (norėtumėme paprašyti, kad pakviestumėte į susirinkimą savo buvusius kurso draugus).

Kontaktai pasiteirauti:

Indrė Petrauskaitė
Komunikacijos fakultetas
Saulėtekio al. 9, I rūmai, 202 kab.
tel. (8 5) 236 6108
El. paštas: