Laisvos VF vietos 2020Studentai, mokantys už studijas, gali pretenduoti užimti laisvas valstybės finansuojamas vietas.

BAKALAURO studijų programose yra laisvų valstybės finansuojamų vietų:

II kursas (2021 m. stojimo srautas:

• Leidyba ir reklama – 8 vietos;
  • Verslo informacijos vadyba – 1 vieta;
  • Žurnalistika – 5 vietos.

III kursas (2020 m. stojimo srautas):

• Kūrybos komunikacija – 4 vietos;
  • Leidyba ir reklama – 7 vietos;
  • Verslo informacijos vadyba – 3 vietos;
  • Žurnalistika –  3 vietos.

IV kursas (2019 m. stojimo srautas):

• Leidyba ir reklama –  1 vieta.
  • Žurnalistika – 1 vieta.

Laisvos valstybės finansuojamos vietos bus užpildomos ne vėliau kaip iki 2022 m. rugsėjo 1 d.

Prašymus dėl perkėlimo į VF vietą prašome pateikti VU informacinėje sistemoje (meniu punktas ePRAŠYMAI) ne vėliau kaip iki 2022 m. rugpjūčio 26 d. (imtinai).

Perkėlimas į laisvas VF vietas vykdomas remiantis „Laikinuoju Vilniaus universiteto studentų reitingavimo pagal studijų rezultatus ir rotacijos tvarkos aprašu“.

Aprašas skelbiamas fakulteto svetainėje adresu: http://www.kf.vu.lt/studijos/studentams/pazangumo-eiles