Horatiu DragomirescuFakultete vyksta Bukarešto ekonomikos studijų universiteto (Rumunija) profesoriaus Horatiu Dragomirescu paskaitos.

Profesorius yra dėstęs Varšuvos universitete Lenkijoje (2013), mokė skaitmeninės informacijos ekonomikos Haifos universitete Izraelyje (2011) ir Minho universitete Portugalijoje (2010, 2011). Šiuo metu dirba Tarptautinio elektroninės demokratijos žurnalo  (angl. International Journal of Electronic Democracy, Inderscience) ir Tarptautinio žinių visuomenės tyrimų žurnalo (angl. International Journal of Knowledge Society Research, IGI Global) redaktoriumi, koordinavo ne vieną projektą informacijos ekonomikos ir žinių visuomenės mokslinių tyrimų lauke.

Kviečiame apsilankyti prof. Horatiu Dragomirescu paskaitose, kurios vyksta rugsėjo 17–19 dienomis Komunikacijos fakultete, Saulėtekio al. 9 auditorijose.

Tvarkaraštis