Stonytės disertacijos virselis 525 x 811Renata Stonytė gins disertaciją tema „Politinių įvykių reprezentacija dokumentiniame kine: Ukrainos krizės atvejis“ komunikacijos ir informacijos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2014 – 2019 metais Vilniaus universitete.

Mokslinis disertacijos vadovas – doc. dr. Renata Šukaitytė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008).

Disertacijos gynimo tarybos sudėtis:

Pirmininkas – prof. dr. Žygintas Pečiulis (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008).

Nariai:

• dr. Auksė Balčytienė (Vytauto Didžiojo universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008);
  • dr. Kristina Juraitė (Vytauto Didžiojo universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008);
  • dr. Ewa Mazierska (Centrinio Lankašyro universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008);
  • dr. Nerijus Milerius (Vilniaus universitetas, humanitariniai mokslai, filosofija – H 001).

Su disertacija galima susipažinti Vilniaus universiteto bibliotekoje arba VU svetainėje.

Disertacijos gynimas vyks viešame Gynimo tarybos posėdyje 2020 m. birželio 8 d. 12.00 val., nuotoliniu būdu MS Teams aplinkoje.

Stebėti disertacijos gynimą galite nuotoliniu būdu pasinaudodami šia nuoroda.