2022 m. rugsėjo 30 d. 16:30 – 17:30 val. ekskursija (anglų k.) po keliaujančią parodą „Gydant sielos žaizdas“ su kuratore Neringa Latvyte. Ekskursijos dalyviams bus pristatomi Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto vykdyto tyrimo metu surinkti Holokaustą išgyvenusiųjų moterų, jų dukrų bei anūkių liudijimai, atskleidžiantys skaudžias trauminių patirčių pasekmes ir jų įveikos būdus. Holokausto sukeltų migracijos procesų bei trauminės patirties (ne)perdavimo temų aktualizavimas Europos kontekste padeda geriau suprasti skirtingus žmonių padarytų pasirinkimų motyvus, suteikia balsą „tyliajai“, dažnai trauminei atminčiai (silent memories), galinčiai padėti analizuojant ir šiandieninės migracijos keliamus iššūkius bei prisidedant prie unikalaus regioninio naratyvo plėtojimo ir integravimo į bendrą Europos kultūros paveldo kontekstą, parodant įvairiabriaunes jungtis ir galimybes išplėsti žinojimo ribas.

Ekskursijos dalyvių skaičius ribotas – BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA.