51503316388 20e5a3224b oVilniaus universiteto Komunikacijos fakultete siekiant skatinti patyrusių ir jaunųjų mokslininkų(-ių) mokslo tyrimus, pirmą kartą surengtas mokslo tyrimų paraiškų konkursas. Mokslo tyrimų paraiškoms finansuoti skirta 17900 eurų.

Sprendimai finansuoti paraiškas priimti Dekanate, dalyvaujant fakulteto administracijai ir mokslo padalinių vadovėms.

Nuspręsta finansuoti šias paraiškas:

• „Teksto perslinkimo įtaka teksto suvokimui ir prisiminimui skaitant ekrane“ (doc. dr. A.Gudinavičius);
  • „Lietuvos vidinis meta-naratyvas apie Lietuvą. Lietuvos įvaizdžio Lietuvoje tyrimas“ (doc. dr. R. Matkevičienė);
  • „1950–1992 m. gimusių mokslininkių / mokslininkų socialinis mobilumas: šeimos ir akademinės karjeros derinimas“ (dr. E. Platūkytė ir dr. R. Adomaitienė)
  • jaunosios mokslininkės J. Januškevičiūtės paraiška programavimo paslaugoms.

Linkime paraiškų teikėjoms ir teikėjui įkvėpimų atliekant mokslo tyrimus ir laukiame šių tyrimų rezultatų!