51971448444 fbe433b451 oVilniaus universiteto (toliau – Universitetas) Komunikacijos fakultetas ir Kauno fakultetas kviečia mokslininkus (es) teikti paraiškas  vizituojančio (s) mokslo darbuotojo (s) pareigoms užimti žmogiškųjų išteklių valdymo, socialinės atsakomybės,  lyčių, įvairovės ir komunikacijos srityse.

Dokumentų konkursui pateikimo terminas: 2022 m. gegužės 30 d.

Reikalavimai kandidatams (ėms):

• humanitarinių ar socialinių mokslų daktaro (ės) laipsnis;
  • anglų kalbos mokėjimas (raštu ir žodžiu);
  • patirtis vadovaujant tarptautinėms ekspertų komandoms, užimant aukštas vadovaujančias pareigas ir kt.

Pareigos ir atsakomybės:

Vizito veiklas planuojama vykdyti dviejuose Universiteto fakultetuose: Komunikacijos fakultete (toliau – KF) ir Kauno fakultete (toliau – KnF). Vizito metu vizituojantis (i) mokslo darbuotojas (a) daugiausia dėmesio skirs:

• organizacinės elgsenos (etiškos, novatoriškos, tvarios), lyčių (lygybės), įvairovės, įtraukties bei komunikacijos sąsajų tyrimams.
  • tikimasi, kad kartu su bendraautoriais (ėmis) bus parengtos publikacijos ir pateiktos recenzavimui aukšto lygio tarptautiniuose mokslo žurnaluose.
  • vizituojantis (i) mokslo darbuotojas (a) pagal poreikį dalyvaus doktorantūros studijų procese abiejuose fakultetuose. Pagrindinės numatytos veiklos: konsultacijos, seminarai, praktiniai užsiėmimai doktorantams ir jų vadovams (ėms).
  • vizituojantis (i) mokslo darbuotojas (a) prisidės prie abiejose fakultetuose vykdomų veiklų: tarptautinės konferencijos organizavimo 2022 m. lapkričio 24-25 d.; lyčių lygybės plano priemonių įgyvendinimo (vadovaujantis VU LLP); studijų proceso (pvz., Lyčių studijų kurso KF ir KNF).
  • tikimasi praturtinti KF ir KnF institucines praktikas, dalinantis įgyta patirtimi vadovaujančiose tarptautinėse ekspertų komandose, dirbant vadovaujančiose pareigose ir kt.
  • vizito metu vizituojantis (i) mokslo darbuotojas (a) surengs bent vieną seminarą ar metodinius mokymus Universiteto bendruomenei arba skaitys viešą paskaitą su jo (s) moksliniu vizitu susijusia tyrimo tema.

Paraiškų teikimo procesas

Kandidatai (ės), norintys (čios) dalyvauti konkurse, pagal „Doktorantų, podoktorantūros stažuočių ir vizituojančių mokslininkų atrankos ir priėmimo ir finansavimo Vilniaus universitete tvarkos aprašą,“ savo paraiškas turi pateikti pagal šio prašo 3 priedą.

Esant lygiaverčiams (tėms) kandidatams (ėms), pirmenybė teikiama:

• akademinio vadovavimo patirčiai;
  • mokslo pasiekimams, jų matomumui ir poveikiui.

Darbo pradžia: 2022 m. rugsėjo 1 d., sutarties trukmė: 1 metai.

Darbo krūvis: 1 etatas.

Mėnesio atlyginimas: 2655 eurų (neatskaičius mokesčių).

Prašymą ir visus papildomus paraiškos dokumentus (pareiškėjo pasirašytus ir nuskenuotus) pateikti el. paštu:

PRAŠYMO FORMA