Future UniversityVidžemės taikomųjų mokslų universitetas (ViA) Latvijoje kviečia Vilniaus universiteto darbuotojus (akademinį ir neakademinį personalą) dalyvauti 2022 m. tarptautinėje savaitėje „Ateities universitetas. Besimokančiųjų, pedagogų, tyrėjų ir novatorių sujungimas“.

ViA tarptautinė savaitė 2022 vyks 2022 m. balandžio 4-8 dienomis Vidžemės taikomųjų mokslų universitete Valmieroje, Latvijoje.

Daugiau informacijos rasite prisegtame faile su kvietimu, preliminaria programa ir bendra informacija apie tarptautinę savaitę.

Visi akademinio personalo atstovai kviečiami skaityti paskaitas, vesti seminarus ir dalyvauti diskusijose. Dalyviai kviečiami nurodyti savo kompetencijos, tyrimų sritis paraiškos formoje ČIA arba nuskenuojant QR kodą pridedamame faile.

Paraiškos formą prašome užpildyti iki 2022 m. vasario 20 d.
Rezultatai bus paskelbti iki 2022 m. vasario 25 d.

Svarbu!
Renginys vyks gyvai. ViA laikysis visų šalyje nustatytų Covid-19 taisyklių. Norint dalyvauti, reikalingas Covid-19 skaitmeninis sertifikatas.