Konferencija vizualas tinklalapiuiJau už savaitės įvyks nacionalinė mokslinė konferencija „Komunikacijos ir informacijos iššūkiai 2019“ ! Renginys skirtas visai VU KF bendruomenei bei tiems, kuriems įdomūs komunikacijos ir informacijos mokslai, šios srities pokyčiai bei tendencijos.

Konferencija prasidės diskusija „Reklama, patirtis, pažadai: kuo rinkėją patraukia politikas?“ , kurios metu bus apžvelgta, kokias komunikacijos priemones rinkosi pastaruoju metu Lietuvoje vykusių rinkimų kandidatai, ką kalbėjo rinkėjams ir kaip tai paveikė balsavimo rezultatus.

Studentų pranešimų sekcijos metu septyni įvairių studijų pakopų studentai pristatys pranešimus, paremtus jų bakalauro, magistro ar kitais tiriamaisiais darbais.

„Kavos staliukų“ („The World Cafe“) sekcijoje paraleliai vykstant keturioms diskusijoms, kiekvienas konferencijos dalyvis įgis naujų žinių keturiomis skirtingomis, tačiau su komunikacija ir informacija susijusiomis temomis bei turės progą su ekspertais pasidalinti savo nuomone bei patirtimi.

Visą konferencijos programą galima išvysti čia. Konferencija vyks gegužės 21 dieną, VU bibliotekos MKIC (Saulėtekio al. 5). Pradžia – 10:30 valandą.