Studentai, mokantys už studijas, gali pretenduoti užimti laisvas valstybės finansuojamas vietas.

SKELBIAMOS LAISVOS VALSTYBĖS FINANSUOJAMOS VIETOS VU KOMUNIKACIJOS FAKULTETE 5

BAKALAURO studijų programose yra laisvų valstybės finansuojamų vietų:

I kursas (2023 m. stojimo srautas):

• Kūrybos komunikacija  5 vietos.
  • Verslo informacijos vadyba – 4 vietos.
  • Leidyba ir reklama – 2 vietos.
  • Žurnalistika – 2 vietos.

II kursas (2022 m. stojimo srautas):

• Kūrybos komunikacija 2 vietos.
  • Leidyba ir reklama  1 vieta.

III kursas (2021 m. stojimo srautas):

• Kūrybos komunikacija 1 vieta.

IV kursas (2020 m. stojimo srautas):

• Leidybos ir reklamos 2 vietos.

Laisvos valstybės finansuojamos vietos bus užpildomos ne vėliau kaip iki 2024 m. kovo 1 d.

Prašymus dėl perkėlimo į VF vietą prašome pateikti VU informacinėje sistemoje (meniu punktas ePRAŠYMAI) po rudens sem. egzaminų sesijos ne vėliau kaip iki 2024 m. vasario 26 d. (imtinai).

Perkėlimas į laisvas VF vietas vykdomas remiantis „Laikinuoju Vilniaus universiteto studentų reitingavimo pagal studijų rezultatus ir rotacijos tvarkos aprašu“.

Aprašas skelbiamas fakulteto svetainėje adresu: https://www.kf.vu.lt/studijos/studentams/pazangumo-eiles