Vieša paskaita Šiaulių universitete.

Tema – Nauja mokymosi muziejuose koncepcija: nauji požiūriai į muziejų komunikaciją. Re-conceptualizing learning in museums. New approaches in Museum communication (anglų kalba)

Laikas: 12:00 – 13:30 val.

Dvi koncepcijos pradeda daryti įtaką muziejų parodų kompozicijoms: „mokymosi stilius“ ir „įėjimo naratyvas“. Geresnis supratimas, ko lankytojai tikisi ir kaip jie mokosi, padėtų muziejams pagerinti jų veiklą. Naujas požiūris yra paremtas principu - mokymasis yra patirtis, o patirtis yra mokymasis.

Paskaitą skaito prof. dr. Pieteris van Menšas (Pieter van Mensch), VU Komunikacijos fakulteto Muzeologijos katedros vedėjas.