mini liber2017 conferenceVilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto naujai įsteigto Bibliotekų ir informacijos organizavimo mokslinių tyrimų centro tyrėja, Vilniaus universiteto bibliotekos direktorė inovacijoms ir infrastruktūros plėtrai dr. Jūratė Kuprienė š.m. liepos 4-9 dienomis dalyvavo 46-toje Europos mokslinių bibliotekų asociacijos LIBER konferencijoje „Libraries Powering Sustainable Knowledge in the Digital Age“ (liet. Bibliotekos, užtikrinančios žinių tvarumą skaitmeniniame amžiuje), kuri vyko Patras universitete, Graikijoje.

Konferencija skirta aptarti akademinėms bibliotekoms aktualiausius klausimus, pristatyti naujus sprendimus, pasidalinti gerosiomis patirtimis. Konferencijoje išgirstus pranešimus ir idėjas dr. Jūratė Kuprienė pristatė š.m. liepos 13 d. Vilniaus universiteto bibliotekos rytinėje diskusijoje. Pristatymą „Bibliotekų ir bibliotekininkų vaidmenys skaitmeniniame žinių pasaulyje – įspūdžiai iš LIBER 46-tosios kasmentinės konferencijos“ galite peržiūrėti ir juo dalintis.