wan san yip ID1yWa1Wpx0 unsplashŠiais metais organizuojamas pirmasis geriausio darbo Vilniaus universiteto žurnalui apdovanojimas. Šio apdovanojimo tikslas – pripažinti geriausią referuojamą straipsnį, paskelbtą žurnale  „Informacija ir medija“ (angl. Information & Media journal).

Darbai bus vertinami pagal dr. Vladislav Fomin parengtas ir redakcinės kolegijos patvirtintas vertinimo taisykles. Žiuri, sudaryta iš redakcinės kolegijos narių, vertina visus 2022 m. anglų kalba paskelbtus darbus – į vertinimo lapą įtraukiama 10 darbų.

Šiemet žiuri pirmininku buvo paskirtas Šefildo Universiteto Profesorius Emeritus T.D. Wilsonas, prižiūrėsiantis vertinimo procesą.

Vertinimus pateikti galima iki kovo 13 d.

Nuo 2022 m. visi recenzuoti straipsniai, paskelbti „Informacija ir medija“ žurnalo gyvavimo metais, gali pretenduoti į apdovanojimą. Komentarai, pasaulio pranešimai bei naujienų straipsniai nėra tinkami, nes šių kategorijų straipsniai nėra recenzuojami.

Apdovanojimą lietuvių kalba paskelbtiems darbams planuojama organizuoti 2023 m. antroje pusėje.

Vertinimo kriterijai pateikti čia.