SimGames2Lapkričio 4-8 dienomis Vidzeme taikomųjų mokslų universitete, vyks projekto „Simuliaciniai žaidimai strateginėje komunikacijoje“ renginys, kuriame bus išmėginama pirmoji projekto dalyvių - Vilniaus universiteto, Vidzeme taikomųjų mokslų universiteto, Tartu universiteto mokslininkų ir dėstytojų sukurta simuliacija, skirta strateginės komunikacijos, konfliktų sprendimo, bendradarbiavimo įgūdžių stiprinimui. Renginio programoje taip pat numatomos aktualios paskaitos, seminarai bei ekskursijos.

Turime galimybę į renginį pakviesti ir keletą VU KF studentų. Išvyka finansuojama projekto „SimGames“ lėšomis.

Ieškome paskutinių kursų bakalauro arba magistro studijų studentų, galinčių ir norinčių lapkričio 4-8 dienomis (lapkričio 3 ir 9 dienos skirtos kelionei) Vidzeme taikomųjų mokslų universitete dalyvauti „SimGames“ projekto renginyje.

Susidomėjus rašyti:

Platesnė informacija – kvietime.