e-learning, online education concept with webinar or video tutorial

Kviečiame  Vilniaus  universiteto  dėstytojus  dalyvauti  projekte  EdTech!  Jo  metu  dėstytojai  dalyvaus mokymuose,  kuriuose  gerins  skaitmeninio  dėstymo  kompetencijas  ir  atnaujins  paskaitų  medžiagą virtualioje mokymosi aplinkoje, įtraukiant edukacines technologijas.

Mokymų metu:

1.   dalyviai   susipažins   su   šiomis   temomis:   mokymo(si)   dizainas   (angl.   instructional   design), skaitmeninė  prieiga  ir  universalus  dizainas  (angl.  universal  design),  paskaitų  plano  sudarymas, atviros  prieigos  edukacinis  turinys,  studentų  sinchroninio  ir  asinchroninio  įtraukimo  metodikos, įtraukaus mokymo(si) turinio kūrimas, vertinimo įrankiai ir t. t.

2.   dalyviai  išbandys  mokymo(si)  įrankius,  naudojamus  virtualioje  mokymosi  aplinkoje,  auditorijos atsako sistemas (angl. audience response systems), vaizdinės medžiagos kūrimą Canva programa, vaizdo ekrane fiksavimą ir įgarsinimą, video medžiagos kūrimą, H5P ir t. t.

3.   dalyviai turės galimybę užduoti klausimus ir keistis patirtimi su kolegomis.

Pagrindinė informacija apie mokymus:

• Mokymai vyks lietuvių kalba. Planuojama rudenį organizuoti papildomus kursus lietuvių ir anglų kalbomis;
  • Mokymų apimtis 66 val. (įskaitant pertraukas ir praktinio darbo laiką);
  • Mokymai vyks grupėse – vietų skaičius ribotas;
  • Išklaususiems visus mokymus bus suteikti pažymėjimai;
  • Mokymų metu bus reikalingas asmeninis kompiuteris.

Dėstytojai  įgyvendinę  projekto  reikalavimus  (pabaigę  kursus  ir  pateikę  tinkamai  atnaujinto  dalyko

medžiagą, kuri atitinka projekto reikalavimus) gaus 2500 EUR (neatskaičius mokesčių) premiją.

Registracijos formą su papildoma informacija apie planuojamus mokymų srautus galite rasti  čia. REGISTRACIJA vyksta iki 2023 m. birželio 16 d. (imtinai).

Kilus klausimams, kreipkitės el. paštu .