Diplomai

Birželio 28 d. vyks Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto bakalauro ir magistrantūros diplomų įteikimo šventė.

Bakalauro diplomai bus įteikti Kūrybos komunikacijos, Leidybos ir reklamos, Verslo informacijos vadybos ir Žurnalistikos programų studentams. Magistro diplomai bus įteikti Analitinės žurnalistikos, Informacijos sistemų vadybos ir Komunikacijos mokslų programų studentams. Iškilmių metu bus įteiktas ir daktaro laipsnio diplomas.

Iškilmių metu absolventus sveikins universiteto ir fakulteto atstovai, dėstytojai, socialiniai partneriai, alumnai bei studentų atstovai.

Po ceremonijos prašome absolventų neišsiskirstyti ir pasilikti bendrai studijų programos nuotraukai.

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama.

Iki susitikimo šventėje!