Šį penktadienį, gegužės 11 d. organizuojamas Informacijos paslaugų studijų krypties atstovų susitikimas su darbo rinkos atstovais, siekiant atsižvelgti į jų poreikius ir įžvalgas studijų tobulinimo procesuose.

headway 5QgIuuBxKwM unsplash

Informacijos paslaugų kryptyje vykdomos šios programos:

• Verslo informacijos vadybos bakalauro studijų programa;
  • Informacinių sistemų vadybos magistro studijų programa;
  • Žinių vadybos ir lyderystės magistro studijų programa.

Informacijos paslaugos kaip studijų objektas, apima informacijos plačiąja prasme analizę, saugojimą ir sklaidą, informacijos (duomenų, tekstų) sandaros ir ypatybių supratimą, informacinių procesų (rinkimo, atrankos, sisteminimo, kaupimo, saugojimo, pateikimo) analizę ir organizavimą, komunikacinės ir informacinės infrastruktūros išmanymą, įvairių auditorijų ir jų poreikių suvokimą, informacijos supratimo ir poveikio analizę. Informacijos paslaugos, kaip studijų objektas, organiškai sieja teorines ţinias, technologijų išmanymą, procesų analizę, informacijos visuomeninės svarbos supratimą.