Minint Europos dieną, du Vilniaus universiteto bendruomenės nariai gavo Metų Europiečio apdovanojimus, vienas jų - buvęs VU Komunikacijos fakulteto bendruomenės narys, partnerystės docentas Mantas Kvedaravičius.

345626824 228058819920478 163758995336829216 n

Užsienio reikalų viceministrė Jovita Neliupšienė Metų Europiečių apdovanojimą  „už besąlygišką pasiaukojimą, kad pasaulis pamatytų Rusijos vykdomų nusikaltimų žmoniškumui mastą“ skyrė šviesios atminties režisieriui, Vilniaus universiteto (VU) docentui Mantui Kvedaravičiui ir jo sužadėtinei, filmo „Mariupolis 2″ bendraautorei Hannai Bilobrovai.

Metų Europiečių apdovanojimais siekiama pagerbti labiausiai prie europietiškų vertybių sklaidos Lietuvoje prisidėjusius asmenis. Metų Europiečių rinkimus jau trečius metus iš eilės Lietuvoje organizuoja Europiečių judėjimas (European Movement Lithuania – EML) kartu su Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija ir Europos Komisijos atstovybe Lietuvoje.