Senojoje Palangos gimnazijoje 10  val. prof. dr. A. Vaišnys skaitys viešą paskaitą „Mano mylimos medijos komunikacijos lauke“.

Vydmantų gimnazijoje 10.30 val. prof. dr. Remigijus Misiūnas skaitys viešą paskaitą „Mano mylimos medijos komunikacijos lauke“.

Kretingos Jurgio Pabrėžos gimnazijoje 10.50 val. doc. dr. Marija Stonkienė skaitys viešą paskaitą „Mano mylimos medijos komunikacijos lauke: atvirojo turinio medijos“.

Kretingos Jurgio Pabrėžos gimnazijoje 10.50 val. dr. Lijana Stundžė skaitys viešą paskaitą „Mano mylimos medijos komunikacijos lauke“.

Kretingos Pranciškonų gimnazijoje 11 val. doc. dr. Erika Janiūnienė skaitys viešą paskaitą „Mano mylimos medijos komunikacijos lauke“.

Klaipėdos apskrities viešojoje  I. Simonaitytės bibliotekoje 14 val. vyks diskusija, kurios temą „Mano mylimos medijos komunikacijos lauke“.

Renginio pradžia 14 val.

Diskusijoje dalyvaus:

Komunikacijos fakulteto Dekanas, Žurnalistikos bakalauro studijų programos komiteto pirmininkas prof. dr. Andrius Vaišnys

Leidybos ir reklamos bakalauro studijų programos komiteto pirmininkas prof. dr. Remigijus Misiūnas.

Informacijos paslaugų bakalauro jungtinio studijų programų komiteto (studijų programos: Archyvistika, Informologija, Kultūros informacija ir komunikacija, Verslo informacijos vadyba, Žinių ir inovacijų vadyba) pirmininkė doc. dr. Erika Janiūnienė

Komunikacijos fakulteto doc. dr. Marija Stonkienė.

Informologijos bei Žinių ir inovacijų vadybos bakalauro studijų programų kuratorė dr. Lijana Stundžė

Komunikacijos fakulteto atstovas Dovydas Mockevičius