absolutvision WYd PkCa1BY unsplash

2020 m. Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto dėstytojai pradėjo įgyvendinti JAV Valstybės departamento finansuotą projekto „Media Literacy in the Baltics Programme“ partnerinę dalį. Bendradarbiaujant su globaliai veikiančia raidos ir švietimo organizacija IREX (International Research & Exchanges Board), VU Komunikacijos fakultete vasarą buvo surengti kritinį mąstymą bei atsakingą medijų vartojimą ugdantys seminarai studentams, kuriuos vedė dr. Viktor Denisenko.

Vilniaus Universitetas ir IREX džiaugiasi galėdami pristatyti naują rudens kursą būsimiems žurnalistams „Žurnalistika dezinformacijos amžiuje: Informacinės manipuliacijos skaitmeninėje eroje“! Kursą išklausys iki 25 žurnalistikos, medijų ir susijusių specialybių studentų iš Komunikacijos fakulteto, kurį dėstys Vilniaus universiteto dėstytojai ir profesoriai rezidentai.

Vizualas makaronai daugiau teksto

Esi aktyvus medijų vartotojas, bet domina informacinis raštingumas ir norėtum atpažinti kokybišką žurnalistiką bei atskirti fake news? Dalyvauk virtualioje trijų dienų vasaros mokykloje birželio 29 – liepos 1 d.