Naujienos

Praktikos pasiūlymas

karalienes mortos mokyklaKaralienės mortos mokykla – mokykla, į kurią vaikai nori eiti. Norime ne tik išmokyti, bet ir įskiepyti vaikams norą mokytis visą gyvenimą. Noras mokytis ir tobulėti yra užkoduotas kiekvieno mažo žmogučio DNR grandinėje, tad mūsų užduotis – skatinti šį norą ir kurti tokią aplinką, į kurią vaikas norėtų grįžti kiekvieną dieną.

Šiuo metu puoselėjame naują projektą – mokyklos bibliotekos, kaip bendruomenę vienijančios erdvės, sukūrimą. Ieškome studentų, norinčių atlikti praktiką mūsų mokykloje ir prisidėti prie naujos kartos bibliotekos atsiradimo. Siūlome draugišką kolektyvą, tobulėti skatinančią aplinką ir galimybę prisidėti prie ateities švietimo.

Skaityti daugiau...

Praktika mados ir grožio komunikacijos agentūroje

polhempr logo International fashion and beauty PR agency Polhem PR Lithuania is looking for an intern who is interested in hands-on work experience and is hungry for challenge. You’ll experience from up close the everyday life of a fashion and beauty agency, work with international clients and help ensure the smooth operations in the office.

 

Skaityti daugiau...

Komunikacijos fakulteto studentai dalyvaus renkant geriausią 2018-ųjų Europos filmą

mini EufaŠiais metais Vilniaus universitetas prisijungė prie prestižinio Europos universitetų kino apdovanojimo (angl. the European University Film Award) projekto, 2016 metais inicijuoto kino festivalio Filmfest Hamburg ir Europos kino akademijos (angl. European Film Academy). Jo tikslas – skatinti akademinį jaunimą domėtis Europos kinu ir skleisti, reflektuoti europietiškumo idėją.

Skaityti daugiau...

Kaip mokslininkai gerina gyvenimo kokybę... su komiksų pagalba

mini komiksai1Ar tai būtų kalbos apie „dvi Lietuvas“, ar tiesiog apie didelį kiekį žmonių, gyvenančių žemiau skurdo ribos – sunku nepripažinti, kad socialinė atskirtis šalyje yra labai rimta problema su giliomis ir sudėtingomis šaknimis. Norint ją spręsti, visų pirma reikia išsiaiškinti, kokie sprendimo būdai galėtų būti veiksmingi. Būtent tam skirtas Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Skaitmeninių tyrimų laboratorijos mokslininkų projektas „KomiksLaB“ – tirti skaitmeninį skaitymą kaip atskirties mažinimo būdą. Kaip tai veikia, ir kaip socialiniai mokslai prisideda prie gyvenimo kokybės gerinimo socialiai pažeidžiamiems žmonėms, pasakoja viena iš projekto dalyvių, Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto mokslo reikalų prodekanė doc. dr. Zinaida Manžuch.

Skaityti daugiau...

M. Lukšienės premijos laureatas: Pokyčiai gali ateiti tik iš mokytojų

mini Alius AvčininkasKai paklausiau, kuo labiau save laiko – mokytoju ar akademiku – Alius Avčininkas, šių metų Meilės Lukšienės premijos laureatas ir Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto doktorantas, atsakė nuspėjamai. Šešti metai mokytojavimo Vilniaus Užupio gimnazijoje. Jo paties žodžiais tariant, mokykla kraujyje, išgyvendinti ją iš ten būtų sunku. Į prestižinę, jauniems mokytojams skirtą premiją kandidatavo antrą kartą. Pajuokauju, kad darbo Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete pradžia iškart kilstelėjo kvalifikaciją. Nusišypso.

Skaityti daugiau...

VU kviečia mokslininkus į podoktorantūros stažuotes

mini LMT doktorantai vitas1Talentingi ir motyvuoti mokslininkai kviečiami atlikti podoktorantūros stažuotems Vilniaus universitete (VU). Podoktorantūros stažuočių tikslas – skatinti novatoriškus mokslinius tyrimus, suteikti jauniems mokslininkams galimybę plėtoti savarankišką akademinę karjerą ir įsitraukti į Vilniaus universiteto akademinę bendruomenę.

Skaityti daugiau...

Žurnalisto (-ės) praktika Vilniuje

cargonewslogoTransporto naujienų portalas www.cargonews.lt ieško būsimojo žurnalisto, norinčio išbandyti plunksnos smaigalį rašant straipsnius transporto temomis.

Skaityti daugiau...

Bibliotekininkas (-ė)

vgtu biblioteka logoŠiuo metu darbui VGTU bibliotekoje Leidinių skolinimo ir saugojimo skyriuje ieškomas (-a) bibliotekininkas (-ė).

Skaityti daugiau...

Hakatonas HACK4VILNIUS

mini hakatonasVilniaus universitetas kartu su partneriais spalio 19-21 d. organizuoja hakatoną „Hack4Vilnius”. Hakatono tikslas generuoti idėjas, kaip spręsti Vilniaus miesto ir čia veikiančių verslų problemas bei pasiūlyti alternatyvius ir inovatyvius sprendimo būdus. Hakatono metu bus ieškoma sprendimų, kaip Vilnių paversti sveikesniu, švaresniu, sumanesniu ir judresniu miestu.

Skaityti daugiau...

Komunikacijos specialistas (-ė)

cpva logoCentrinė projektų valdymo agentūra ieško komunikacijos specialisto Viešosios ir privačios partnerystės skyriuje.

Skaityti daugiau...

Skirstytojas (-a)

LPastas logoEsi veržlus ir motyvuotas studentas, kuris nori produktyviai praleisti laisvą laiką po paskaitų ar prieš paskaitas mėgsti ilgiau naktinėti ir nori nemigo naktis praleisti naudingai, nebijai dirbti bei nori užsidirbti? Jei skaitydamas antraštę supratai, jog tai tu – nebijok ir prisijunk prie Mūsų!

Skaityti daugiau...

CREAZONE FUSION – verslumo banga kūrybiškumui ir perspektyvai!

CR Fusion LOGO2018 m. į Lietuvos aukštąsias mokyklas sugrįžto CREAZONE FUSION – neįtikėtinos sėkmės ir didžiulio susidomėjimo sulaukęs projektas.

Skaityti daugiau...

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos