Naujienos

Diskusija „#ThatsHarassment: pakalbėkime atvirai“

seksualinis priekabiavimasSeksualinis priekabiavimas yra diskriminacijos dėl lyties forma. Tačiau apie tai kalbama labai mažai, o paviešinti atvejai susilaukia prieštaringų visuomenės vertinimų. Asmenys patyrę seksualinį priekabiavimą  jaučia gėdą ir bijo apie tai kalbėti bei kreiptis į žmogaus teises ginančias institucijas.

Skaityti daugiau...

#praktikaLLRI

LLRI logoSuper pasiūlymas visiems, norintiems įgyti patirties!

Prisijunk prie mūsų - tapk praktikantu.

Skaityti daugiau...

Strateginio planavimo skyriaus specialistas (-ė)

ltsa logoLietuvos transporto saugos administracija kviečia prisijungti prie savo komandos Strateginio planavimo skyriaus specialistą.

Skaityti daugiau...

Knygos sutiktuvės

mini 2017 KDI bibliografija2Šių metų gruodžio 6 d. 17 val. Vilniaus universiteto bibliotekos P. Smuglevičiaus salėje vyko informacinio leidinio „Vilniaus universiteto Knygotyros ir dokumentotyros institutas. Bibliografijos rodyklė 1940‒1943, 1990‒2015“ sutiktuvės.

Skaityti daugiau...

Docentei dr. Zinaidai Manžuch skirta premija

mini Zinaida Manzuch2017 m. lapkričio 30 d. Lietuvos Respublikos kultūros ministro įsakymu Nr. ĮV-1152 premija už bibliotekininkystės, bibliografijos, knygotyros mokslinius tyrinėjimus bei praktinę veiklą bibliotekose skirta doc. dr. Zinaidai Manžuch.

Skaityti daugiau...

Komunikacijos koordinatorius (-ė)

nida art colonyVDA Nidos meno kolonija ieško komunikacijos koordinatoriaus/ės ir kviečia prisijungti prie tarptautinio meno, edukacijos ir rezidencijų centro veiklos!

Skaityti daugiau...

Bibliotekininkų galios vienoje didžiausių šių metų mokslininkų ir praktikų diskusijoje

mini VUBAr bibliotekininkams reikalingas etikos kodeksas? Kaip paversti darbą bibliotekoje svajonių darbu? Kaip mažinti skaitmeninę atskirtį, jei vartotojai nenori naudotis kompiuteriais ir internetu? Ar bibliotekininkai yra socialiniai novatoriai? X, Y ir Z kartos bibliotekoje - kaip sukurti darnią dialogo atmosferą tarp įvairių kartų bibliotekų skaitytojų bei darbuotojų? Šie ir daugybė kitų aktualių bei įdomių klausimų buvo Lietuvos bibliotekininkystės specialistų dėmesio centre gruodžio 1 d. Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre vykusioje konferencijoje „Neatskleistos bibliotekininkų galios: kur jų ieškoti?“

Skaityti daugiau...

Dekano rinkimų rezultatai

mini Rimvydas Lauzikas naujienaVilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Rinkimų komisija informuoja, kad 2017 m. gruodžio 4 d. įvyko slaptas balsavimas Komunikacijos fakulteto dekano rinkimuose.

Komunikacijos fakulteto dekanu išrinktas prof. dr. Rimvydas Laužikas.

Skaityti daugiau...

Diskusija apie seksualinį priekabiavimą

seksualinis priekabiavimasKetvirtadienį, gruodžio 7 d., 15 val. Komunikacijos fakulteto Lyčių studijų centras kartu su JAV ambasada rengia diskusiją „#ThatsHarassment: pakalbėkime atvirai” su žmogaus teisių, lyčių lygybės, viktimologijos specialistais bei JAV ambasados diplomatais, dirbančiais žmogaus teisių klausimais.

Skaityti daugiau...

„Nanook“ – tarp trijų „Baltic Media Accelerator“ programos laimėtojų

mini Nanook webŽurnalistų Bertos Tilmantaitės ir Artūro Morozovo įkurta nepriklausoma agentūra pateko į 4 mėnesių programą, kurios metu bus stiprinama Baltijos šalių žiniasklaida. Iš 72 dalyvių laimėtojais taip pat paskelbti estų radijas „Radio 2.0“ ir Latvijos portalas „Hello Solyanka“.

Skaityti daugiau...

Kandidatų į Komunikacijos fakuleteto dekanus prisistatymas

debatai2017Lapkričio 27 d. atvirame Tarybos posėdyje kandidatai užimti Komunikacijos fakulteto dekano pareigas prisistatė fakulteto bendruomenei.

Skaityti daugiau...

Praktikos pasiūlymas

skm logoNuolat auganti ir tobulėjanti Sostinės krepšinio mokykla (SKM) ieško praktikanto, kuris myli komunikaciją ir krepšinį.

Skaityti daugiau...