Verslo informacijos vadyba

Aktuali informacija: stojantiesiems studentamsVIV

Suteikiamas kvalifikacinis laipsnis:

  • Informacijos paslaugų bakalauras (priimtiems iki 2017-2018 m.m.)
  • Socialinių mokslų bakalauras (priimtiems nuo 2017-2018 m.m.)

Studijų apimtis – 240 kreditų
Studijų forma – nuolatinė
Studijų trukmė – 4 metai

 

mini viv

 

 

 

 

 

 

Aktuali informacija: stojantiesiems studentamsVIV

Suteikiamas kvalifikacinis laipsnis:

  • Informacijos paslaugų bakalauras (priimtiems iki 2017-2018 m.m.)
  • Socialinių mokslų bakalauras (priimtiems nuo 2017-2018 m.m.)

Studijų apimtis – 240 kreditų
Studijų forma – nuolatinė
Studijų trukmė – 4 metai

 

mini viv

 

 

 

 

 

 

Studijų programa

Verslo informacijos vadybos studijų programos planas, studijuojantiems nuo:

Įgyti gebėjimai

Verslo informacijos vadybos studijų programos tikslas yra rengti projektų valdymo specialistus, gebančius inicijuoti, planuoti, vykdyti ir kontroliuoti su informacinėmis ir komunikacinėmis paslaugomis / produktais susijusius projektus, taikydami  modernias vadybos priemones ir metodus.

Verslo informacijos vadybos studijų programos ugdomos kompetencijos

  • Pažins politinę, ekonominę, socialinę, teisinę ir technologinę verslo organizacijos aplinką, gebės ją analizuoti, nustatyti aplinkos elementų sąveikos ryšius, veikimo dėsningumus bei argumentuotai pagrįsti poreikį įgyvendinti projektus, susijusius su informacinėmis ir komunikacinėmis paslaugomis / produktais.
  • Žinos, kaip organizacijos procesus integruoti į vientisą ir efektyvią projektų kūrimo ir įgyvendinimo sistemą, apimančią projekto valdymą, projekto kokybės planavimą ir kontrolę, žinių valdymą, teisinę inovatyvių produktų ir paslaugų apsaugą, žmogiškųjų išteklių valdymą; taikydami informacines ir komunikacines priemones gebės valdyti daugiakultūres projekto komandas.
  • Gebės inicijuoti ir koordinuoti projektus, susijusius su informacinėmis ir komunikacinėmis verslo organizacijos paslaugomis / produktais tradicinėje ir elektroninėje aplinkoje, išmanys, kaip kurti integruotos įgyvendinamų projektų rinkodaros strategijas, mokės taikyti žinių, inovacijų ir kokybės vadybos metodus, projektams valdyti gebės pasinaudoti informacinių ir komunikacinių technologijų taikymo sprendimais.
  • Mokės formuoti ir valdyti informacinę verslo organizacijos infrastruktūrą, užtikrinti naudojamos informacijos patikimumą, teisinę apsaugą, saugumą; gebės optimizuoti vidinės ir išorinės organizacijos informacijos sklaidą.

 

Profesinės veiklos galimybės

Absolventas baigęs studijų programą, gali dirbti projekto valdymo specialistu organizacijų rinkodaros ir komunikacijos skyriuose bei informacinių technologijų sektoriuje; gali dirbti konsultantu ir referentu informacinio aptarnavimo srityje.

2018 m. priėmimo sąlygos

Nori pasitarti?

Užklausas, susijusias su studijomis ar kitais Jus dominančiais dalykais, galite pateikti Komunikacijos fakulteto socialinio tinklo Facebook paskyroje.

Atsakymus į iškilusius klausimus gali rasti ir VU konsultacinėje svetainėje „Kviečia Vilniaus universitetas“

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos