Bendros naujienos

Fakulteto mokslininkė apdovanota Kultūros ministerijos premija

mini manzuch premijaVU KF Skaitmeninių medijų laboratorijos docentė Zinaida Manžuch apdovanota 2017 metų Kultūros ministerijos premija už bibliotekininkystės, bibliografijos, knygotyros mokslinius tyrinėjimus bei praktinę veiklą bibliotekose.

Skaityti daugiau...

Diskusija „Apgink savo teises“

mini elsa apgink savo teisesŽmogaus teisės – prigimtinės, kiekvienam žmogui būdingos teisės. Visi suvokiame, jog tai tam tikros asmens laisvės visuomenėje, tačiau ar dažnai susimąstome apie dėl jų kylančias problemas?

Atsižvelgiant i šiomis dienomis aktualią žmogaus teisių temą ELSA Vilnius organizuoja diskusiją „Apgink savo teises“.

Skaityti daugiau...

Geriausias KF dėstytojas

mini juozapas blaziunasDocentas dr. Juozapas Blažiūnas išrinktas geriausiu 2017 m. Komunikacijos fakulteto dėstytoju.

Skaityti daugiau...

Diskusija „#ThatsHarassment: pakalbėkime atvirai“

seksualinis priekabiavimasSeksualinis priekabiavimas yra diskriminacijos dėl lyties forma. Tačiau apie tai kalbama labai mažai, o paviešinti atvejai susilaukia prieštaringų visuomenės vertinimų. Asmenys patyrę seksualinį priekabiavimą  jaučia gėdą ir bijo apie tai kalbėti bei kreiptis į žmogaus teises ginančias institucijas.

Skaityti daugiau...

Docentei dr. Zinaidai Manžuch skirta premija

mini Zinaida Manzuch2017 m. lapkričio 30 d. Lietuvos Respublikos kultūros ministro įsakymu Nr. ĮV-1152 premija už bibliotekininkystės, bibliografijos, knygotyros mokslinius tyrinėjimus bei praktinę veiklą bibliotekose skirta doc. dr. Zinaidai Manžuch.

Skaityti daugiau...

Dekano rinkimų rezultatai

mini Rimvydas Lauzikas naujienaVilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Rinkimų komisija informuoja, kad 2017 m. gruodžio 4 d. įvyko slaptas balsavimas Komunikacijos fakulteto dekano rinkimuose.

Komunikacijos fakulteto dekanu išrinktas prof. dr. Rimvydas Laužikas.

Skaityti daugiau...

Diskusija apie seksualinį priekabiavimą

seksualinis priekabiavimasKetvirtadienį, gruodžio 7 d., 15 val. Komunikacijos fakulteto Lyčių studijų centras kartu su JAV ambasada rengia diskusiją „#ThatsHarassment: pakalbėkime atvirai” su žmogaus teisių, lyčių lygybės, viktimologijos specialistais bei JAV ambasados diplomatais, dirbančiais žmogaus teisių klausimais.

Skaityti daugiau...

„Nanook“ – tarp trijų „Baltic Media Accelerator“ programos laimėtojų

mini Nanook webŽurnalistų Bertos Tilmantaitės ir Artūro Morozovo įkurta nepriklausoma agentūra pateko į 4 mėnesių programą, kurios metu bus stiprinama Baltijos šalių žiniasklaida. Iš 72 dalyvių laimėtojais taip pat paskelbti estų radijas „Radio 2.0“ ir Latvijos portalas „Hello Solyanka“.

Skaityti daugiau...

Kandidatų į Komunikacijos fakuleteto dekanus prisistatymas

debatai2017Lapkričio 27 d. atvirame Tarybos posėdyje kandidatai užimti Komunikacijos fakulteto dekano pareigas prisistatė fakulteto bendruomenei.

Skaityti daugiau...

Trečio kurso žurnalistikos studentai lankėsi AB „Grigeo“

mini studentai grigeoLapkričio 23 dieną Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto žurnalistikos programos trečiakursiai lankėsi akcinėje bendrovėje „Grigeo“.

Skaityti daugiau...

Tiriamosios žurnalistikos praktikų paskaitos Komunikacijos fakultete

mini tiriamosios zurnalistikos paskaitosBaigiantis antram Tiriamosios žurnalistikos dirbtuvių projekto mėnesiui tęsiasi jo rėmuose vykstantis atvirų paskaitų apie tiriamąją žurnalistiką ciklas. Komunikacijos fakulteto studentams apie savo darbo metodus ir patirtį pasakoja Delfi.lt, 15min.lt ir „Verslo žinių“ žurnalistai.

Skaityti daugiau...

Tarptautinis karjeros festivalis Italijoje

festival logo topSvajoji apie tarptautinę karjerą ar įdomų darbą užsienyje? Sudalyvauk Tarptautiniame karjeros festivalyje, junkis prie vieno iš keturių projektų, gauk stipendiją.

Skaityti daugiau...