Bendros naujienos

Filmo „Alfonsas Svarinskas” premjera

mini ALFONSAS SVARINSKAS 2017 10 11Spalio 11 d. Vilniaus VU bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre įvyko LRT dokumentinio filmo „Alfonsas Svarinskas” premjera.

Skaityti daugiau...

Pirmakursių krikštynos

mini krikstynos2017Spalio 6 d. pakrikštyti Komunikacijos fakulteto pirmakursiai.

Skaityti daugiau...

Rinkimai į VU Senato narius

mini senato saleVilniaus universiteto Centrinė rinkimų komisija patvirtino ir skelbia rinkimų į dvi laisvas Senato narių vietas grafiką, vadovaujantis kuriuo nuo 2017 m. spalio 4 dienos pradedamas kandidatų į Senato narių vietas kėlimas.

Skaityti daugiau...

A. Glosienės vardo stipendija

mini Audronė GlosienėVU biblioteka skelbia konkursą Profesorės Audronės Glosienės vardo stipendijai gauti.

Skaityti daugiau...

Kvietimas į filmo peržiūrą

mini ALFONSAS SVARINSKAS 2017 10 11LRT dokumentinio filmo „Alfonsas Svarinskas“ autoriai: žurnalistas dr. Andrius Gudauskas ir režisierius Juozas Sabolius, žiūrovus jau greitai pakvies herojaus istoriją išgirsti iš jo paties lūpų. Pirmoji vieša filmo peržiūra įvyks 2017 m. spalio 11 d. 15 val. VU Mokslinės komunikacijos ir informacijos centro konferencijų salėje (Saulėtekio al. 5, Vilnius). Renginio organizatoriai – VU Komunikacijos fakultetas ir LRT.

Skaityti daugiau...

Diskusija apie feminizmą sutraukė daug publikos

mini DSC08491 500Rugsėjo 27 d. į buvusią Moterų, vėliau Lyčių studijų centro erdvę gausiai rinkosi publika dalyvauti diskusijoje apie feminizmą. Šią erdvę galima laikyti feminizmo lopšiu, nes čia prieš 25 metus buvo įkurtas pirmasis Baltijos šalyse Moterų studijų centras. Tiek prieš 25-erius metus, tiek dabar žodis "feminizmas" daugeliui sukelia susierzinimą, verčia klijuoti etiketes.

Skaityti daugiau...

Baltijos-Amerikos Laisvės fondas skelbia naują konkursą į Profesinės stažuotės programą

BAFF Logo

Ši programa yra skirta Baltijos šalių studentams ir absolventams, kurie jau turi (arba yra paskutiniame kurse) Bakalauro laipsnį, studijuoja magsitrantūroje ar doktorantūroje, arba yra baigę studijas šiais metais.

Skaityti daugiau...

Kvietimas diskusijai apie feminizmą ir knygos pristatymas

mini 2017 09 27 donato knygos plakatas

Kas yra feminizmas ir kaip jį supranta visuomenė? Kiek feministinės idėjos yra populiarios Lietuvoje? Ar feminizmas turi būti populiarus, kad taptų aktualus? Kas apskritai yra populiarusis feminizmas ir kokias formas jis įgauna?

Skaityti daugiau...

Tarptautinis renginys „Lyderystės komunikacijos vaidmuo keičiant Europos įvaizdį“

mini NuotraukaStavros Papagianneas

Šiandien senute vadinama Europa išgyvena pokyčius. Jos pavidalas keičiamas būnant daugiakalbe šeima, išgyvenant identiteto krizę, nemokant tinkamai dalintis ir keistis informacija.

Skaityti daugiau...

Fakultete atidaryta nauja fotografijų paroda

mini nuotr 11

Rugsėjo 5 d. Komunikacijos fakulteto ekspozicijų salėje atidaryta studentų iš Asamo meno ir amatų kolegijos (Govt. College of Arts and Crafts, Guwahati) fotografijų paroda.

Skaityti daugiau...

Birštone organizuojamas pirmasis Lietuvos diskusijų festivalis

mini 20900822 700952416762220 2311826664849851767 oRugsėjo 8 – 9 dienomis Birštone įvyks pirmą kartą Lietuvoje organizuojamas diskusijų festivalis „Būtent!“.

Skaityti daugiau...

Pirmakursiai susitiko su fakulteto bendruomene

Rugpjūčio 28-30 dienomis Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto pirmakursiai dalyvavo fakulteto studentų atstovybės organizuotoje stovykloje  „The Ocean Of Emotion“.rsz 1 7

Skaityti daugiau...