Bendros naujienos

Kviečiame dalyvauti VU SA tyrime dėl mokymosi išteklių poreikio

FeedbackVilniaus universiteto Studentų atstovybė (VU SA) kviečia visų VU studijų programų, pakopų bei kursų studentus dalyvauti tyrime ir užpildyti anketą apie mokymosi išteklių (knygų, programinės įrangos, technikos ir kt.) poreikį.

Skaityti daugiau...

VU Tarybos narių rinkimai

mini Election MG 3455Antradienį ir trečiadienį, balandžio 25 ir 26 d. Vilniaus universiteto Tarybos išorinio ir vidinio narių rinkimai į šiuo metu esančias laisvas dvi vietas.

Skaityti daugiau...

Paskaita „Nuo lietuviškų vakarų iki Valstybės teatro gimimo“

mini A3 Lietuviški vakaraiKviečiame į paskaitą „Nuo lietuviškų vakarų iki Valstybės teatro gimimo“, kuri vyks 2017 m. balandžio 24 d., pirmadienį 16 val. Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus III a. salėje (Vilniaus g. 41).

Skaityti daugiau...

LRVS bendradarbiavimą su Vilniaus universitetu sustiprino sutartimi

mini Pasirasymas1 642x336Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjunga (LRVS), nuosekliai įgyvendindama veiklos programą, kurios vienas iš uždavinių – bendradarbiavimo su aukštosiomis mokyklomis, rengiančiomis komunikacijos specialistus, stiprinimas, su Vilniaus universitetu (VU) pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Skaityti daugiau...

Tarptautinis seminaras Mação, Portugalijoje

živilė kareivaitėVilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto (VU KF) atstovai kovo 29 – balandžio 8 dienomis dalyvavo tarptautiniame seminare „Apheleia: Education, Training and Communication in the Cultural Management of Landscapes“ Mação, Portugalijoje.

Skaityti daugiau...

Konkursas „Kūrėjų karta“

Kureju karta logo 3Komunikacijos fakulteto studentai maloniai kviečiami dalyvauti konkurse „Kūrėjų karta“ ir pakovoti tiek dėl garbės, tiek dėl 1000 eurų vertės prizų.

Skaityti daugiau...

Apskritojo stalo diskusija

mini bibliotekininku diskusijaBalandžio 5 d. Fakulteto mokslininkai kartu su Vilniaus bibliotekų atstovais apskritojo stalo diskusijoje aptarė bibliotekininkų rengimo ir mokymosi visą gyvenimą organizavimo klausimus Vilniaus universitete.

Skaityti daugiau...

Knygos pristatymas

mini sklerius knygos pristatymasKomunikacijos fakultete pristatyta Povilo Šklėriaus knyga „Ko negalima sakyti merginai bare“.

Skaityti daugiau...

VU Tarybos narių rinkimų naujienos

mini Election MG 3455VU Centrinė rinkimų komisija kviečia susipažinti su kandidatų į dvi Universiteto tarybos narių vietas sąrašu.

Skaityti daugiau...

Joachimas Lelewelis prakalbo lietuviškai

mini lelewelio knygaKovo 22-oji – Vilniaus universiteto profesoriaus Joachimo Lelewelio (1786–1861), žymaus istoriko, knygos mokslo teoretiko, bibliografo, kartografo ir kt., gimtadienis. J. Lelewelis glaudžiai susijęs su 1817 m. įkurta Filomatų draugija, ją idėjiškai palaikė ir skatino, kaip tik dėl to 1824 m. buvo pašalintas iš universiteto. 2017-uosius Vilniaus universitetas yra paskelbęs Filomatų metais.

Skaityti daugiau...

Kaip parašyti knygą per mėnesį?

mini ko negalima normal Kviečiame į Povilo Šklėriaus knygos „Ko negalima sakyti merginai bare“ pristatymą balandžio 5 d. 13 val. Komunikacijos fakultete, Komfariumo auditorijoje (Saulėtekio al. 9).

Skaityti daugiau...

Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ

mini veiksmo savaiteKovo 20-26 dienomis visoje Lietuvoje vyksta „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“. Daugybę ugdymo įstaigų, iniciatyvą palaikančių organizacijų, pilietiškų žmonių skatina kiekvieną prisidėti, kad visuomenėje mažėtų patyčių ir dėl jų kenčiančių žmonių.

Komunikacijos fakultetas prisidėjo prie Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijos moksleivių iniciatyvos ir parėmė fakulteto dovanėlėmis.

Skaityti daugiau...