Birželio  22 d. stojamieji egzaminai vyks:

• 12 val. – stojantiems į Analitinės žurnalistikos studijų programą (L. Vladimirovo, 203 aud.).
  • 12 val. – stojantiems į Paveldo informacijos ir komunikacijos studijų programą (A. Glosienės, 204 aud.).
  • 13 val. – stojantiems į Leidybos studijų programą (A. Glosienės, 204 aud.).
  • 13 val. – stojantiems į Žurnalistikos ir medijų edukacijos (sesijinis tvarkaraštis) studijų programą (L. Vladimirovo, 203 aud.).
  • 14 val. – stojantiems į Tarptautinės komunikacijos (NL), (A) studijų programą ITTC (Informacinių technologijų taikymo centro patalpose;  Saulėtekio al. 9, II-i jung. rūmai).