Zinaida ManžuchDr. Zinaida Manžuch skaitė paskaitą „Viešųjų bibliotekų paslaugų ir vaidmenų tendencijos“ Utenos A. ir M. Miškinių bibliotekoje.

Viešosios bibliotekos – ypatingos bibliotekos. Jos yra arti, lengvai pasiekiamos, prieinamos ir tuo pačiu atveria didžiules galimybes  plėsti akiratį, mokytis, bendrauti, spręsti įvairias gyvenime iškylančias problemas.

Kas bendro tarp bibliotekų ir ekologiškos gyvensenos idėjų? Kaip biblioteka virsta kūrybine laboratorija? Atsakymai į šiuos ir daugelį kitų klausimų buvo aptariami dr. Z. Manžuch paskaitoje.

Paskaita vyko balandžio 19 d. Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje (Maironio 12, Utena).