VU KF logo 12

Valius Venckūnas gins disertaciją „LDK paveldo dalybų naratyvai Lietuvos ir Baltarusijos politinėje komunikacijoje XXI a. pradžioje“ komunikacijos ir informacijos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2015–2020 metais Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete.

Mokslinis vadovas – prof. dr. Andrius Vaišnys (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008).

Disertacijos gynimo tarybos sudėtis:

Pirmininkas – prof. dr. Remigijus Misiūnas (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008),

Nariai:

• dr. Lauras Bielinis (Vytauto didžiojo universitetas, socialiniai mokslai, politikos mokslai – S 002),
  • dr. Marek Jabłonowski (Varšuvos universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008),
  • dr. Rūstis Kamuntavičius (Vytauto didžiojo universitetas, humanitariniai mokslai, istorija ir archeologija – H 005),
  • dr. Arvydas Pacevičius (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008).

Disertaciją galima peržiūrėti Vilniaus universiteto bibliotekoje ir VU svetainėje.

Disertacijos gynimas vyks viešame Gynimo tarybos posėdyje 2021 m. kovo 30 d. 10.00 val. MS Teams platformoje.

Stebėti disertacijos gynimą galite nuotoliniu būdu pasinaudodami šia nuoroda.