Disertantai 2012-12-21Prieššventinė savaitė KF buvo itin turininga – net penki doktorantai sėkmingai apsigynė disertacijas.

Knygotyros ir dokumentotyros instituto lektorius Arūnas Gudinavičius apsigynė disertaciją tema „Skaitmeninės knygos kokybė vartotojo požiūriu“.

Informacijos ir komunikacijos katedros lektoriai sėkmingai apgynė šias mokslines idėjas: Modestas Grigaliūnas – „Tinklinis silpnasis visuomenės įtikinėjimas ir savanorystės populiarinimas Lietuvoje 2011 m.“, Saulius Jastiuginas – „Informacinio saugumo valdymas: Lietuvos Respublikos valstybės institucijų atvejis“.

Bibliotekininkystės ir informacijos mokslų instituto doktorantė Jūratė Kuprienė apsigynė disertaciją „Informacijos organizavimo principų taikymas elektroninėje erdvėje: strateginių krypčių nustatymas mokslinėms skaitmeninėms bibliotekoms“, o lektorius Žygintas Būčys – „Senienos ir visuomenė: paveldo komunikacija XIX a. Lietuvoje“.

Sveikiname!