mini Zenona Atkočiūnienė ECKM 2016 konferencijojeRugsėjo 1–2 dienomis Belfaste, Šiaurės Airijoje įvyko 17-oji Europos mokslinė konferencija žinių vadybos tematika (angl. „17th European Conference on Knowledge Management - ECKM 2016“).

Konferencijoje dalyvavo ir pranešimą skaitė Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto mokslininkė prof. dr. (HP) Z. Atkočiūnienė. Profesorė pristatė žinių valdymo praktikos Lietuvos verslo organizacijoje tyrimo rezultatus.

Kasmet konferencija suburia daugiau kaip 40-ies pasaulio šalių (tarp kurių – daugelis Europos valstybių, Australija, Japonija, Jungtinės Amerikos Valstijos, Kanada, Korėja, Pietų Afrika ir kitos šalys) akademikus, mokslininkus bei praktikus, kurie nagrinėja įvairius žinių vadybos aspektus.

Daugiau informacijos apie konferenciją žr. http://www.academic-conferences.org/conferences/eckm/