TMK Italijoje Atkociuniene GirnieneKF mokslininkės dalyvavo tarptautinėje mokslinėje konferencijoje Italijoje, Udinė mieste.

Rugsėjo 3–4 dienomis prof. dr. (HP) Z. Atkočiūnienė ir dr. I. Girnienė dalyvavo 16-tą kartą vykusioje Europos mokslinėje konferencijoje žinių vadybos tematika (angl. „16th European Conference on Knowledge Management - ECKM 2015“).

Sekcijoje „Žinių valdymas, atviros inovacijos ir verslumas“ mokslininkės skaitė pranešimą ir pristatė tyrimo apie žinių valdymo praktiką, kuriant inovacijas Lietuvos verslo organizacijose, rezultatus.

Tarptautinėje mokslinėje konferencijoje dalyvavo atstovų iš 46 šalių (tarp jų – daugelio Europos šalių, Japonijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Kanados, Australijos, Korėjos, Pietų Afrikos ir kitų šalių mokslininkai). Konferencijoje buvo pristatyti 125 pranešimai įvairia žinių valdymo tematika, kuri atsispindėjo 20-yje konferencijos sekcijų.

TMK italijoje