mini ByTheBookKF mokslininkai dalyvavo tarptautinėje mokslinėje konferencijoje Florencijoje.

Birželio 18–19 dienomis prof. dr. Elena Macevičiūtė, lekt. dr. Arūnas Gudinavičius, doktorantė Asta Urbanavičiūtė ir Lietuvos leidėjų asociacijos vykdomoji direktorė Aida Dobkevičiūtė dalyvavo Florencijoje (Italija) vykusioje tarptautinėje mokslinėje konferencijoje „Kaip iš knygos: knygos ir skaitymas medijų pertekliaus amžiuje“ (angl. „By the Book: Books and Reading in an Age of Media Overload“).

Per konferenciją prof. dr. Elena Macevičiūtė skaitė pranešimą apie skaitmenines knygas Švedijos akademinėse bibliotekose. Lekt. dr. Arūnas Gudinavičius pateikė tyrimo apie Lietuvos leidėjų ugdymo poreikį skaitmeninių transformacijų metu rezultatus. Doktorantė Asta Urbanavičiūtė pristatė Lietuvos kultūrinės periodikos dinamiką medijų pokyčių kontekste. Lietuvos leidėjų asociacijos vykdomoji direktorė Aida Dobkevičiūtė analizavo leidybos problemas, kylančias mažos kalbos šalyje.

Konferencija „Kaip iš knygos“ rengiama antrą kartą. Ją organizuoja Sorbonos Paryžiaus miesto, Oksfordo Brukso ir Liublijanos universitetai. Dvi dienas trukusioje konferencijoje šiemet dalyvavo 14 pasaulio šalių atstovai, buvo perskaityta 40 pranešimų.