communication theoriesKviečiame dalyvauti nacionalinėje mokslinėje konferencijoje „Informacijos ir komunikacijos teorijos ir praktikos raiškos 2015“.

Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Informacijos ir komunikacijos institutas 2015 m. kovo 19 d. rengia nacionalinę mokslinę konferenciją, kurios tikslas – skatinti mokslininkus ir praktikus pristatyti teorinių ir taikomųjų tyrimų rezultatus, inicijuoti mokslines diskusijas aktualiomis informacijos ir komunikacijos temomis.

Konferencijos pradžia: 9:30

Konferencijos vieta: Vilniaus universiteto, Komunikacijos fakultetas (Saulėtekio al. 9, I rūmai, Vilnius).

Konferencijos programa

Konferencijos organizacinis komitetas:

Prof. dr. (HP) Zenona Atkočiūnienė (pirmininkė)

Doc. dr. Povilas Abarius

Doc. dr. Erika Janiūnienė