Rūta Kupetytė apsigynė disertaciją „Propagandinio Lietuvos SSR radijo diskurso išeivijai dekodavimas JAV lietuvių spaudoje“ komunikacijos ir informacijos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Kupetytės gynimas naujienai

Disertacija rengta 2019–2023 metais Vilniaus universitete.

Mokslinis disertacijos vadovas – doc. dr. Deimantas Jastramskis (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008).

Gynimos tarybos sudėtis:

Pirmininkas – prof. dr. Andrius Vaišnys (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008).

Nariai:

prof. dr. Auksė Balčytienė (Vytauto Didžiojo universitetas, socialiniai mokslai, politikos mokslai – S 002),

doc. dr. Viktor Denisenko (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008),

prof. dr. Elena Macevičiūtė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008),

prof. dr. Giedrius Subačius (Ilinojaus universitetas Čikagoje, JAV, humanitariniai mokslai, filologija – H 004).

Su disertacija galima susipažinti Vilniaus universiteto bibliotekoje arba VU svetainėje.

Disertacijos gynimas vyks viešame Gynimo tarybos posėdyje 2024 m. vasario 5 d. 16:00 val. VU Komunikacijos fakulteto 214 auditorijoje (Saulėtekio al. 9, I rūmai, Vilnius).