Lapkričio 15 d. Vilniaus universitetas organizuoja seminarą „Individualiosios studijos: kaip išsirinkti?“

individualiuju studiju seminaras naujiena

Lapkričio 15 d. kviečiame į seminarą „Individualiosios studijos: kaip išsirinkti?“

Seminaro metu bus aptariamos šios temos:

- kas yra individualiosios studijos;

- kokia atsakomybė pasirinkimo procese tenka studentui;

- kaip tinkamai išsirinkti individualiųjų studijų dalykus;

- kanalai, kurie padės pasirinkimo procese.

Norinčius dalyvauti, bakalauro studijų pirmo kurso studentus (-es) kviečiame užpildyti trumpą registracijos formą: forms.office.com/e/StNSu5cuYS

Daugiau informacijos apie seminarą galite rasti ČIA.

Po šio seminaro dvi savaites vyks atvirų durų dienos fakultetuose „Užsuk arbatos pas akademinį konsultantą“, kurių metu turėsite galimybę susipažinti su fakultetų siūlomais studijų dalykais.

Komunikacijos fakultete atvirų durų diena vyks lapkričio 23 d.

Susitikimo metu kalbėsime apie:

• individualiųjų studijų pasirinkimo procesą;
  • individualiųjų studijų pasirinkimo galimybes Komunikacijos fakultete;
  • atsakysime į kilusius klausimus;

Susitikimas vyks 13:00-15.00 val. 214 aud. (2 aukštas), Saulėtekio al. 9, I rūmai

Apie kituose fakultetuose organizuojamus susitikimus platesnę informaciją rasite: https://www.vu.lt/studijos/stojantiesiems/individualiosios-studijos

Taip pat fakultete vyks susitikimai atskirų studijų programų studentams:

Lapkričio 14 d. 14.35-14.55 val. 217 a. įvyks Verslo informacijos vadybos bakalauro studijų programos komiteto pirmininkės doc. dr. D. Siudikienės susitikimas su studentais.

Lapkričio 16 d. 10.35-10.55 val.  217 a. įvyks  įvyks Kūrybos komunikacijos bakalauro studijų programos komiteto pirmininkės doc. dr. R. Repšienės susitikimas su studentais.