Gruodžio 1-2 dienomis kviečiame dalyvauti renginyje „Biržiškos skaitymai'23: ant infodemijos bangos“, kurį organizuoja Lietuvos bibliotekininkų draugija ir Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka.

Biržiškos konferencija naujienai

Renginyje dalyvaus garsūs pranešėjai ir įvairių sričių ekspertai, kurie diskutuos apie kritinį mąstymą infodemijos sąlygomis, žiniasklaidos ir jos auditorijų ryšius bei kitomis aktualiomis temomis. Dalyviai turės galimybę dalyvauti ekskursijose Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje, Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje ir Lietuvos nacionaliniame muziejuje.

Visus Komunikacijos Fakulteto studentus ir dėstytojus kviečiame prisijungti prie renginio, kuris tikrai praturtins jų žinias apie informacijos svarbą ir atsakingą jos naudojimą.

Renginys vyks Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje, Trakų g. 10, Vilnius. Taip pat bus nuotolinė renginio transliacija Lietuvos bibliotekininkų draugijos Facebook paskyroje bei Biblioteka visiems YouTube paskyroje.

Būtina išankstinė registracija ČIA.

Papildomą informaciją apie renginį ir programą rasite ČIA.