2023 m. lapkričio 24-25 dienomis Vilniaus universitete vyks tarptautinė konferencija POPULIZMAS NACIONALINĖSE IR GLOBALIOSE MEDIJOSE, kurios metu antrosios pakopos studentai kviečiami pristatyti savus tyrimus tematikoje MEDIJOS, POLITIKA, VISUOMENĖ

populizmo naujiena

Konferencijos mokslinis komitetas rekomenduoja teikti pranešimų pasiūlymus studentų atliktų arba vykdomų tiriamųjų ir kursinių (ar kitų darbų) pagrindu, kuriuose taikant įvairias analitines, teorines ir metodologines prieigas būtų analizuojamos medijų, politikos ir visuomenės tarpusavio sąveikos, gilinantis į šias ir panašias tematines sritis:

– Medijų daromas poveikis piliečių elgsenai, vertybėms, pažiūroms

– Medijų turinio vartotojų ir medijų aktyvistų vaidmuo keičiant medijas

– Politinė komunikacija masinėse ir populiariose medijose

– Medijų turinio gamyba, vartojimas ir įsisavinimas

– Socialinių medijų ir tradicinės žurnalistikos poveikis politikai ir visuomenei

– Šališkumas, Smegenų plovimas, melaginga informacija medijose ir viešojoje komunikacijoje

– Medijų politika ir medijų finansavimas,

– Žurnalistikos ir (arba) komunikacijos priemonių įtaka gilinat ir/arba valdant krizes

– Medijų auditorijos ir jų elgsena

– Masinės medijos ir kolektyvinė tapatybė

– Socialinių tinklų vaidmuo sprendžiant bendruomenės problemas ir kuriant naujas žinias

– Konkurencija, konvergencija, vartotojiškumas skaitmeninių medijų rinkoje

– Aplinkosaugos komunikacija

– Grėsmių komunikacija

– Ir kitos temos

Pranešimų pasiūlymus lietuvių kalba prašome siųsti iki spalio 30 d. (pirmadienio) adresu: Dėl pranešimų temų konsultuotis su doc. dr. Renata Šukaityte-Coenen el.p.

Pasiūlyme nurodykite šią informaciją:

Vardas, pavardė

Mokymo įstaiga ir fakultetas, studijų programa ir metai

Pranešimo pavadinimas

Pagrindiniai žodžiai (4-6)

Glaustas pranešimo pristatymas: tyrimo temos / problemos aprašymas, tyrimo tikslas ir teorinės, metodologinės prieigos, siekiami rezultatai (iki 150 žodžių)

Pastaba: pranešimas bus skaitomas lietuvių k.; trukmė – 10-15 min.; forma – žodinė su ppt skaidrėmis ir kita vaizdine medžiaga (jeigu aktualu)