Spalio 23-27 d. Komunikacijos fakultetas kviečia moksleivius pasimatuoti studento rolę ir dalyvauti „Studentas vienai dienai“ renginyje. Tai tradicinis Vilniaus universiteto renginys, suteikiantis jums galimybę patirti, kaip atrodo studento gyvenimas ir „pasimatuoti“ siūlomas studijų programas.

SVD naujienai

Renginys vyks nuo spalio 23 iki 27 dienos ir jums bus suteikta galimybė dalyvauti paskaitose drauge su studentais.
Spalio 25 dieną organizuojamos dvi specialios paskaitos, kurios vyks ir nuotoliniu formatu. Šių paskaitų metu turėsite galimybę susipažinti su Komunikacijos fakultetu bei siūlomomis studijų programomis. Po fakulteto pristatymo jūsų lauks įdomūs fakulteto mokslininkų pranešimai. Kviečiame visus galinčius atvykti gyvai, o neturintiems tokios galimybės, siūlome prisijungti nuotoliu.

Šio renginio metu turėsite unikalią galimybę pajusti, kaip vyksta studijos aukštojoje mokykloje, artimiau susipažinti su dominančiomis studijų programomis ir stojimo tvarka.

Dalyvavimas šiame renginyje jums sutieks galimybę:

• Bent trumpam tapti tikru VU studentu ir patirti realias Vilniaus universiteto dėstytojų paskaitas.
  • Užduoti rūpimus klausimus VU dėstytojams ir gauti atsakymus iš pirmų lūpų.
  • Praturtinti savo turimas žinias ir sužinoti naujų dalykų.
  • Atrasti naujas disciplinas ir pasiruošti savo ateities studijoms.
  • Padės įsivertinti, ar tai, ką norite studijuoti, atitinka jūsų interesus ir ambicijas.

Registracija į paskaitas ČIA.

Paskaitų tvarkaraštis:

Spalio 23 d.

11:00-12:30 Interviu technika 205 (I r.) Lekt. Rytas Staselis

Spalio 24 d.

09:00-10:30 Komunikacinės kompetencijos ugdymas JR5 (JR) Doc. Dr. Lina Murinienė

09:00-10:30 Politikos mokslų pagrindai 205 (I r.) J. Asist. Dominykas Kaminskas

15:00-16:30 Integruota komunikacija 217 (I r.) Doc. Dr. Daiva Siudikienė

Spalio 25 d.

11:00-12:30 Presentation of study programs of the Faculty of Communication and lecture on communication (online) Lekt. Lina Jakučionienė

Registracija online paskaitai.

13:00-14:30 Komunikacijos fakulteto studijų programų pristatymas ir paskaita „Spauda mirė. Kas sekantis?” 204 aud. (ir online) Lekt. Mindaugas Lastauskas

Registracija gyvai paskaitai.

Registracija online paskaitai.

13:00-14:30 Leidinio dizainas 217 (I r.) Partn. Doc. Linas Spurga

Spalio 26 d.

09:00-10:30 Įvadas į komunikacijos ir medijų studijas 217 (I r.) doc. Dr. Kšištof Tolkačevski

11:00-12:30 Šiuolaikinio teatro studijos 210 (I r.) Doc. Dr. Asta Petrikienė

Spalio 27 d.

09:00-10:30 Verslo komunikacija socialinėse medijose 417 (IIIR) Asist. Dr. Justina Zamauskė

11:00-12:30 Rinkodara JR5 (JR) Asist. Dr. Rasuolė Andrulienė

Registracija į paskaitas ČIA.

Daugiau informacijos galite rasti ČIA.