Rugsėjo 1-ąją kviečiame universiteto bendruomenės narius į Mokslo metų pradžios šventę Komunikacijos fakultete. Renginys prasidės 12 val. prie įėjimo į Komunikacijos fakultetą (jei oro sąlygos bus itin nepalankios, šventė persikels į 217 aud.).

Rugsejo pirmoosios šventė

Šventės metu susirinkusiuosius sveikins fakulteto administracija, bendruomenės nariai bei alumnai.

Po šventės fakultete kviečiame visus dalyvauti VU darbuotojų, studentų ir alumnų eisenoje, kuri prasidės 15 val. prie Lietuvos Respublikos Seimo rūmų (Gedimino pr. 53).Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama.

Iki susitikimo rugsėjo 1-ąją.