N. Charapan disertacijos gynimai 2

Disertacijos gynimas vyks viešame Gynimo tarybos posėdyje 2023 m. birželio 21 d. 9:00 val. VU Komunikacijos fakulteto 214 auditorijoje (Saulėtekio al. 9, I rūmai, Vilnius).

Nadzeya Charapan gins disertaciją „Lankytojo patirtis kaip ryšys tarp lankytojo ir muziejaus sąveikos: lankymo žanrų tyrimas etnografiniuose muziejuose po atviru dangumi” komunikacijos ir informacijos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2014–2020 metais Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete, Muzeologijos katedroje ir Skaitmeninių kultūrų ir komunikacijos katedroje.

Mokslinis vadovas – prof. dr. Rimvydas Laužikas (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008).

Atliekant mokslinį tyrimą konsultacijas teikė doc. dr. Inga-Lill Aronsson (Upsalos universitetas, humanitariniai mokslai, istorija ir archeologija – H 005).

Disertacijos gynimo tarybos sudėtis:

Pirmininkė – prof. dr. Elena Macevičiūtė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008).

Nariai:

• dr. Arūnas Gudinavičius (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008);
  • dr. Salvijus Kulevičius (Vilniaus universitetas, humanitariniai mokslai, istorija ir archeologija – H 005);
  • dr. Roeland Paardekooper (EXARC – International Organization of the Archaeological Open-Air Museums and Experimental Archaeology, humanitariniai mokslai, istorija ir archeologija – H 005);
  • dr. Renata Šukaitytė-Coenen (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008).

Su disertacija galima susipažinti Vilniaus universiteto bibliotekoje arba VU svetainėje.