Komunikacijos fakulteto rinkimų komisija skelbia iškeltų ir išsikėlusių kandidatų ir kandidačių į Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Tarybą sąrašus.

laptop gf366b2c23 1920

I. Fakultete dirbančių profesorių ir / ar vyriausiųjų mokslo (meno) darbuotojų4 vietos;

• Prof. dr. Remigijus Misiūnas;
  • Prof. dr. Aušra Navickienė;
  • Prof. dr. (HP) Arvydas Pacevičius;
  • Prof. dr. Andrius Šuminas;
  • Prof. dr. Andrius Vaišnys;

II. Fakultete dirbančių docentų ir / ar vyresniųjų mokslo (meno) darbuotojų3 vietos;

• Doc. dr. Andrius Gudauskas;
  • Doc. dr. Arūnas Gudinavičius;
  • Doc. dr. Erika Janiūnienė;
  • Doc. dr. Tomas Petreikis;
  • Doc. dr. Martynas Petrikas;
  • Doc. dr. Marija Stonkienė;
  • Doc. dr. Lijana Stundžė;
  • Doc. dr. Renata Šukaitytė-Coenen;

III. Kitų Fakulteto akademinės ir/ar neakademinės bendruomenės narių3 vietos;

• Asist. dr. Ingrida Girnienė;
  • Iveta Jakimavičiūtė;
  • Asist. dr. Saulė Jokūbauskienė;

IV. Fakulteto socialinių partnerių / alumnų organizacijų atstovų1 vieta.

• Diana Borovik;
  • Dr. Justas Gribovskis.

2023 m. gegužės 4 d., ketvirtadienį, 15 val. vyks KF bendruomenės diskusija su kandidatais ir kandidatėmis į Tarybą MS Teams platformoje, prisijungti diskusijai galite paspaudę ČIA

2023 m. gegužės 8 d. 9–17 val., pirmadienį, išankstinis balsavimas ir pagrindinis balsavimas rinkimų dieną 2023 m. gegužės 9 d. 9–17 val., antradienį, vyks Komunikacijos fakultete (Saulėtekio al. 9, I rūmai) 206 kab.

Pagal Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto nuostatų, patvirtintų Vilniaus universiteto senato 2016 m. lapkričio 22 d. nutarimu Nr. S-2016-10-5, 16 punktą Komunikacijos fakulteto tarybą sudaro 15 narių:

• 4 Fakultete dirbantys profesoriai ir / ar vyriausieji mokslo (meno) darbuotojai;
  • 3 Fakultete dirbantys docentai ir / ar vyresnieji mokslo (meno) darbuotojai;
  • 3 kiti Fakultete dirbantys akademinės ir/ar neakademinės bendruomenės nariai;
  • 3 Fakulteto studentų atstovai (deleguojami Studentų atstovybės);
  • 1 Fakulteto socialinių partnerių / alumnų organizacijų atstovas;
  • Dekanas (narys pagal pareigas).

Pagal Vilniaus Universiteto Statuto 12 str. 4 d. teisę rinkti Universiteto ir jo vidinių organizacinių akademinių darinių valdymo (savivaldos) organus turi dėstytojai ir mokslo (meno) darbuotojai, dirbantys Universitete pagal neterminuotas darbo sutartis, bei dėstytojai ir mokslo (meno) darbuotojai, ne trumpiau kaip 3 metus nepertraukiamai dirbantys Universitete pagal terminuotas darbo sutartis, jeigu jų darbo laikas Universitete atitinka Reguliamine apibrėžtą darbo laiko normą.

KF Rinkimų komisija:

•      Doc. dr. Nijolė Bliūdžiuvienė (pirmininkė)
  •      Dr. Beata Grebliauskienė
  •      Lukrecija Kociūtė (studentų atstovė)