KF Rinkimų komisija skelbia KF tarybos narių rinkimus.

joakim honkasalo DurC25GdOvk unsplash

1. Kandidatų kėlimo terminas 2023 m. kovo 20 d. – balandžio 27 d.

2. Kandidatų registravimas 2023 m. kovo 20 d. – balandžio 27 d. Pateikus raštišką pasiūlymą kandidatai bus registruojami KF rinkimų komisijos el. paštu Paraiškų formos pridedamos, žr. žemiau.

3. Kandidatų sąrašo skelbimas svetainėje 2023 m. balandžio 28 d.

4. Kandidatų susitikimo su KF bendruomene data bus paskelbta vėliau.

5. KF Tarybos rinkimų datos: išankstinis balsavimas – 2023 m. gegužės 8 d. 9–17 val., rinkimų diena – 2023 m. gegužės 9 d. 9–17 val. Komunikacijos fakultete (Saulėtekio al. 9, I rūmai) 206 kab.

Pagal Vilniaus universiteto kamieninių akademinių padalinių tarybų narių rinkimų tvarkos aprašą rinkimai vyks pagal 4 sąrašus:

• KF dirbančių profesorių ir / ar vyriausiųjų mokslo (meno) darbuotojų – 4 vietos.
  • KF dirbančių docentų ir / ar vyresniųjų mokslo (meno) darbuotojų – 3 vietos.
  • Kitų KF akademinės ir / ar neakademinės bendruomenės narių – 3 vietos.
  • KF socialinių partnerių / alumnų organizacijų atstovų – 1 vieta.

Pagal Vilniaus Universiteto Statuto 12 str. 4 d. teisę rinkti Universiteto ir jo vidinių organizacinių akademinių darinių valdymo (savivaldos) organus turi dėstytojai ir mokslo (meno) darbuotojai, dirbantys Universitete pagal neterminuotas darbo sutartis, bei dėstytojai ir mokslo (meno) darbuotojai, ne trumpiau kaip 3 metus nepertraukiamai dirbantys Universitete pagal terminuotas darbo sutartis, jeigu jų darbo laikas Universitete atitinka Reguliamine apibrėžtą darbo laiko normą.

KF tarybą renka Statuto 12 straipsnio 4 dalyje nustatytus reikalavimus atitinkantys Fakulteto mokslo darbuotojai ir dėstytojai (toliau – rinkėjai).

Rinkėjų sąrašas.

Save keliančio/s kandidato/tės paraiškos forma.

Kandidato/tės siūlymas į KF tarybos narius/es paraiškos forma.

Sutikimo būti keliamu/a kandidatu/e forma.

KF Rinkimų komisija:

Doc. dr. Nijolė Bliūdžiuvienė (pirmininkė),

Asist. dr. Beata Grebliauskienė,

Lukrecija Kociūtė (studentų atstovė).