Balandžio 14 d. viešame Gynimo tarybos posėdyje Arūnas Šileris apgynė disertaciją tema „Socialinio skaitymo skaitmeninėje aplinkoje motyvacijos ir elgsenos ypatumai” komunikacijos ir informacijos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

AS

Disertacija rengta 2018–2022 metais Vilniaus universitete.

Mokslinis vadovas – doc. dr. Arūnas Gudinavičius (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008).

Disertacijos gynimos tarybos sudėtis:

prof. dr. Rimvydas Laužikas – tarybos pirmininkas (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008).

Nariai:

• doc. dr. Žydronė Kolevinskienė (Vytauto Didžiojo universitetas, socialiniai mokslai, edukologija – S 007),
  • prof. dr. Miha Kovač (Liublianos universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008),
  • prof. dr. Elena Macevičiūtė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008),
  • prof. dr. Arvydas Pacevičius (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008).

Su disertacija galima susipažinti Vilniaus universiteto bibliotekoje arba VU svetainėje.

Sveikiname dr. Arūną Šilerį!